O nás

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abych Vám představil naši firmu KEYPACK s.r.o.. Naše společnost byla založena 1.2.2007 ve spolupráci s firmou GEKO-KART Sp. Z o.o., která byla polským producentem PP komůrkových plastů. Důvodem vzniku bylo zajištění aktivit producenta a to hlavně v České republice, na Slovensku a postupně i dál v západní Evropě.

Hlavními úkoly firmy KEYPACK s.r.o. bylo rozvíjet potenciál našich zákazníků v uvedeném regionu, hledat nové a poskytnout zde všem dostatečnou podporu pro jejich obchodní aktivity. Podporou je design centrum, obchodní oddělení, zahraniční sekce a sklady.

 data-srcset
 data-srcset
 data-srcset
 data-srcset

Sídlo společnosti je v Plzni a designové centrum a sklady v Oseku u Rokycan. Společnost KEYPACK s.r.o. je dnes členem skupiny KARTON Group, kam spadají firmy KARTON, GEKOPLAST a právě KEYPACK. 

Naše polské i italské výrobní závody disponují v současné době desítkami xtruderů na komůrkový PP plast s obchodním názvem Kartonplast® (ochrannou známku vlastní naše společnost) a na plný plast. Většinu těchto materiálů i dál zpracováváme. Výroba každým rokem prudce expanduje jak objemem výroby materiálů, tak i jejich zpracováním. Návazně se tak navyšuje množstvím zákazníků a regionů, které už dnes pokrýváme.

Výroba nezahrnuje jen PP plasty, ale dalšími vyráběnými materiály je např. ABS, HDPE, PS, LDPE, HIPS atd. (polypropylenový granulát není obohacován jinými materiály a vyrábíme si ho sami).

Samotná společnost KEYPACK s.r.o. má navíc od roku 2015 ve svém portfoliu bohatou škálu dalších produktů, které se vyrábí přímo v CZ. 

Jde zejména o různé platformy, vozíky, věže s navijáky, věže s protizávažím – vše na ruční pohon nebo ovládané pomocí AGV, robotů, manipulátorů, el. nářadí apod.. Zázemí pro tuto výrobu už nyní tvoří kovovýroba i se špičkovou práškovou lakovnou. Většina našich designů výše uvedených produktů je navíc jedinečná. Jedná se tedy o vynálezy chráněné jak patenty, tak užitnými vzory.

Ve skupině KARTON GROUP poskytujeme vedle italského a polského výrobního závodu i my podporu v oblasti logistiky včetně kamionů pro rozvoz zboží přímo k zákazníkům. Podrobné informace o našich výrobních možnostech, typech obalových materiálů, jejich zpracování, o aplikacích nejen v oblasti balení, technických specifikacích, certifikátech a dalších věcech naleznete na těchto internetových stránkách.

 data-srcset

Pomáháme

Klokánek

Pomoc Klokánku Janovice nad Úhlavou

Basketbal Rokycany

Podpora Sportovního klubu basketbalu Rokycany

Kometa Kralovice

Podpora oddílu orientačního běhu Kometa Kralovice

Nadace Dobří andělé

Pomoc rodinám s dětmi v těžké situaci prostřednictvím Nadace Dobří andělé

Nadace Život dětem

Pomoc konkrétnímu dítěti a jeho rodičům prostřednictvím Nadace Život dětem