logo keypack gold

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abych Vám představil naši firmu KEYPACK s.r.o.. Naše společnost byla založena 1.2.2007 ve spolupráci s firmou GEKO-KART Sp. Z o.o., která je polským producentem PP komůrkových plastů. Důvodem vzniku bylo zajištění aktivit producenta a to hlavně v České republice, na Slovensku a postupně i dál v západní Evropě.

Hlavními úkoly firmy KEYPACK s.r.o. je rozvíjet potenciál našich zákazníků v uvedeném regionu, hledat nové a poskytnout zde všem dostatečnou podporu pro jejich obchodní aktivity. Podporou je design centrum, obchodní oddělení, zahraniční sekce a sklady. Vše v CZ. Sídlo společnosti je v Plzni a designové centrum a sklady v okolí -Rokycany a Osek u Rokycan. Společnost KEYPACK s.r.o. není žádným zastoupením producenta, ale jedná se o jedinou propojenou a smluvně vázanou společnost zodpovědnou za veškeré aktivity v již zmíněném regionu.

Naše polské výrobní závody disponovaly v době vzniku firmy KEYPACK s.r.o. dvěma extrudery na komůrkový PP plast s obchodním názvem Kartonplast® (ochrannou známku vlastní naše společnost) a závodem na další zpracování tohoto materiálu. Polská výroba od té doby každý rok expanduje jak objemem zpracování PP plastů, tak i návazně množstvím zákazníků a regionů, které už dnes pokrýváme. S tímto byla spojena i nutnost rozšíření zákaznického servisu. V roce 2010 vznikla firma GEKOPLAST S.A., která je v současné době dominantním producentem v EVROPĚ. Naše výrobní zázemí disponuje extrudery na komůrkové plasty a plné plasty. Mezi další vyráběné komodity patří např.: barely, bečky, přepravky, fólie a podobně. Neomezujeme se pouze  na výrobu PP plastů, ale našimi dalšími materiály v nabídce je např. ABS, HDPE, PS, LDPE, HIPS atd..Polypropylenový granulát není obohacován jinými materiály.

Společnost KEYPACK s.r.o. ve svém portfoliu nabízí širokou paletu produktů, jež díky své rozmanitosti a kvalitě najdou výborné uplatnění na současném trhu Naším cílem není na uvedených trzích vytvářet již existujícím zpracovatelům těchto materiálů konkurenci, ale naopak je z hlediska materiálu, designu atechnické stránky podpořit a zaštítit jako producent materiálu. Nadále se snažíme vyplnit hluchá místa, kde se naši zákazníci a potenciální zákazníci z řad obalových firem nepohybují nebo s námi prozatím nekooperují. V neposlední řadě lze naše materiály použít pro další aplikace mimo rámec obalového průmyslu. Náš PL producent poskytuje podporu v oblasti logistiky včetně kamionů pro rozvoz zboží přímo k zákazníkům. Podrobné informace o našich výrobních možnostech, typech materiálů, jejich zpracování, aplikacích, technických specifikacích, certifikátech a podobně naleznete na těchto www stránkách.

KEYPACK, klíčové materiály, klíč k obalu, klíčový design, balení je klíčem. Jsme tu pro Vás, naše zákazníky a partnery. Přejme si vzájemně mnoho obchodních úspěchů.